ارتباط از راه دور
ارتباط از راه دور خدمتی است که برای حل مشکلات دستگاه ها و سیستم های برودتی از راه دور فراهم شده است. تمامی این خدمات تنها از طریق چند کلیک امکان پذیر است.
MPXPRO
بر اساس سیستم های قبلی و سامانبخشی مداوم برودتی، نصب آسان و به صرفه سیستم های برودتی می تواند از مهم ترین عوامل در استفاده بهینه انرژی باشد.
EEV
شیر انبساط از دیگر امکاناتی است که مسیر مایع سرد کننده را با دقت کنترل و بررسی می کند. با استفاده از شیرهای انبساط جدید در اواپراتورهای با ظرفیت 40 کیلو وات کنترل مسیر مایع بسیار بهبود یافته است.
کندانسورهای مختلف
سیستم های کلاسیک کندانسور و اواپراتور از مرغوبیت ثابتی برخوردار هستند. جریان هوای سرد شده و یا ظرفیت برودتی موجب کاهش این مرغوبیت می شود. ما برای جبران این مشکل در سیستم های برودتی تنظیمات و تجهیزاتی در نظر گرفته ایم که از طریق انجام عمل تبخیر و تقطیر موجب کاهش مصرف انرژی تا 21 درصد در یخچال ها و 17 درصد در فریزرها می شود.
کنترل سرعت فن
وضعیت آب و هوایی همیشه یکسان نخواهد بود و اگر فن های کندانسور در شرایط مختلف آب و هوایی با سرعت یکسانی عمل کنند شاهد مصرف بالای برق خواهیم بود. بنابراین ما برای جلوگیری از این مصرف زیاد انرژی محصولاتی به شما ارائه می دهیم که مجهز به سیستم کنترل سرعت فن هستند و با کاهش سرعت فن در مواقعی که نیازی به ایجاد دمای هوای خاصی نمی باشد در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.
کنترل کننده
مهم ترین بخش عملکرد یک سیستم راندمان واقعی آن است. استفاده از دستگاه تنظیم کننده در محصولات باعث می شود که دستگاه به نسبت بازده مورد نیازعمل کند که نتیجه آن کارایی و طول عمر هرچه بیشتر دستگاه خواهد بود.