موتورخانه مرکزی

نصب آسان

از آنجایی که نیازی به نصب کانال در این محصولات نمی باشد راه اندازی یونیت ها بسیار آسان است. یونیت های داخل فضای سربسته را میتوان بیش از 25 متر دورتر از کندانسورهای فضای باز قرار داد؛ بنابراین تنها یک سوراخ کوچک روی دیوار برای عبور لوله های مسی و سیم کشی ها کافی است. یونیت کندانسورها را حتی می توان در صورت امکان روی سطح صاف بام نصب کرد.

یونیت کندانسور

نگه داری آسان

نگه داری یونیت کندانسورهای اسپلیت بسیار آسان است. این محصولات دارای فیلترهای قابل شستشو می باشند و تنها چیزی که نیاز دارند نظافت در فواصل معین است. یونیت هایی که در فضاهای سربسته وجود دارند نیز به گونه ای طراحی شده اند که دسترسی به آنجا جهت امور نگه داری و تعمیر آسان می باشد.

اواپراتور

عملکرد بی صدا

یونیت هایی که در فضای سربسته نصب می شوند به اندازه ای بی صدا هستند که برای فضاهای عمومی مثل سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها مناسب است و آلودگی صوتی ایجاد نمی کند. تجهیزات فضای سرباز را نیز می توان زیر پنجره و یا نزدیک پاسیو بدون ایجاد مزاحمت برای کسی نصب کرد.

موتور سردخانه

طول عمر طولانی

اکثر یونیت کندانسورهای اسپلیت همراه با مزایا و آپشن های اضافی برای سال ها پاسخگوی تمام نیازهای برودتی فضاهای تجاری می باشند. بنابراین می توانید با خیالی آسوده به کسب و کارتان در طول سال بپردازید.

سیکل برودت

مقرون به صرفه

وضعیت آب و هوایی همیشه یکسان نخواهد بود و اگر فن های کندانسور در شرایط مختلف آب و هوایی با سرعت یکسانی عمل کنند شاهد مصرف بالای برق خواهیم بود. بنابراین ما برای جلوگیری از این مصرف زیاد انرژی محصولاتی به شما ارائه می دهیم که مجهز به سیستم کنترل سرعت فن هستند و با کاهش سرعت فن در مواقعی که نیازی به ایجاد دمای هوای خاصی نمی باشد در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. مهم ترین بخش عملکرد یک سیستم راندمان واقعی آن است.استفاده از دستگاه های کنترل و تنظیم در محصولات باعث می شود که دستگاه به نسبت بازده مورد نیازعمل کند که نتیجه آن کارایی و طول عمر هرچه بیشتر دستگاه خواهد بود.

موتور یخچال

طراحی جذاب

با توجه به استفاده این یونیت ها در فضای خارج از ساختمان و فضاهای روباز، این محصول به گونه ای طراحی شده است که نصب و نگه داری آن بسیار آسان باشد و در عین حال زیبایی ظاهری و ابعاد و زوایای محصول برای نصب روی سقف، تراس و یا محیط های سرباز حفظ شده است.

موتور فریزر

کنترل ساده

یونیت ها دارای ریموت کنترل و ترموستات قابل نصب روی دیوار هستند بنابراین کنترل و تنظیم کارکرد یونیت ها بسیار آسان می باشد.
یونیت کندانسورهای ادکلد از مزایا و ویژگی های بسیاری برخوردارند که آنها را از لحاظ کاربرد و زیبایی ارزشمند می سازد و در زمان خرید سیستم های برودتی باید به این مزایا توجه کرد. مدیران فروش ادکلد می توانند جزئیات بیشتر بسته به محصول مورد نیاز شما ارائه دهند.