در ادکلد تقاضا و نیاز مشتری همواره در راس توجه قرار دارد و شیوه تولید را تحت تاثیر قرار می دهد. نیاز مشتریان به تکنیک ها و سیستم های خنک کننده موجب تولید محصولاتی می شود که برای آینده طراحی شده اند. ادکلد با ایجاد توازن بین حفظ محیط زیست و اقتصاد و هم چنین در نظر گرفتن خواسته ها و نیازهای مشتریان، توان خنک کنندگی بهینه، کم صدا بودن و هزینه نگه داری پایین را ملاک تکنولوژی و تولید قرار داده است.

گواهی نامه

شرکت ادکلد کیفیت و استاندارد تمامی محصولات اش را تضمین می کند. تمامی محصولات این شرکت از استانداردهای کاملا ایمنی EC و CE پیروی می کنند. هم چنین این شرکت از سال 1998 دارای گواهینامه ایزو 9001 برای طراحی خاص و بی نظیر، عملکرد فوق العاده، و مراحل تولید محصولات می باشد. علاوه بر آن، تمامی اقدامات لازم در جهت دستیابی به استاندارد 97/23 / EC (PED) در بخش ساخت و تولید شرکت ادکلد در نظر گرفته شده است.

مدیران فروش

شرکت ادکلد برای تسهیل در انتخاب محصول و نصب آن تمام دانش مهندسی خود را به مشتریان انتقال می دهد. و بدین ترتیب با بهره گیری از مدیران فروش مجرب و متخصص، نصب و عملکرد صحیح محصولات را تضمین می کند.

یونیت کندانسور ، اواپراتور ، سیستم برودتی مرکزی ، موتورخانه مرکزی

خدمات

محصولات این شرکت مانند تمام محصولات برودتی دیگر برای عملکرد بدون مشکل و طولانی مدت و هم چنین کاهش هزینه نگه داری، نیاز به کنترل و سرویس های دوره ای و منظم دارند. بخش خدمات پس از فروش ادکلد آماده سرویس دهی به مشتریان محترم میباشد.